Вага – Дигитална (150кг)

635 ден

Модерна дигитална вага за мерење телесна тежина.

Шифра: 2003А Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Модерна дигитална вага за мерење телесна тежина до 150Кг.

Постаментот е изработен од калено стакло, а има и ЛЦД дисплеј за прецизен приказ на тежината, работи на CR2032 батерија која е вклучена во сетот.

Дијаметар 33 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×