Вазна (20см)

500 ден

Елегантна вазна од глазирана керамика.

Шифра: 1Б-07 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Модерна керамичка вазна изработена од глазирана керамика.

Димензии:
Висина 20 см
Дијаметар 10,5 см

Вазната доаѓа во прикладно трговско пакување, идеално и за подарок.

 

Додатни информации

Боја

Розева, Бела, Тиркизна

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This