Вазна-Дрвена (30 см)

420 ден

Дрвена вазна со циркони.

Шифра: 011Х Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Модерна дрвена вазна декорирана со циркони.

Димензии: 30 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна-Дрвена (30 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This