Вазна-Дрвена (35 см)

620 ден

Дрвена вазна со циркони.

Шифра: 004М Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Модерна дрвена вазна декорирана со циркони.

Димензии: 35 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна-Дрвена (35 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This