Вазна (40 см)

715 ден

Вазна со циркони

Шифра: 013Х Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Модерна вазна декорирана со циркони.

Димензии: 40 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна (40 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This