Вазна-Gold&White (30см)Порцелан

650 ден

Шифра: 9075-1Њ Категории: , ,

Опис

Модерна вазна изработена од фин порцелан декорирана со златна и бела боја.

Димензии:
Висина: 30 см
Ширина: 13 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This