Вазна-керамика (11×7 см)

295 ден

Вазна-керамика

Шифра: 291-864Л Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Модерна керамичка вазна.

Димензии: 11×7 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна-керамика (11×7 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This