Вазна-керамика (12×29,5 см)

760 ден

Вазна-керамика

Шифра: 131-С Категории: , Ознаки: ,

Опис

Модерна вазна изработена од керамика.

Димензии: 12×29,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна-керамика (12×29,5 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This