Вазна-керамика (17x8x35,5 см)

785 ден

Вазна-керамика

Шифра: 058-С Категории: , Ознаки: ,

Опис

Модерна вазна изработена од керамика.

Димензии: 17x8x35,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна-керамика (17x8x35,5 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This