Вазна-Дрвена (18×18 см)

365 ден

Дрвена вазна со циркони.

Шифра: Х001Њ Категории: , Ознаки: ,

Опис

Дрвена вазна со циркони.

Димензии: 18×18 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна-Дрвена (18×18 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This