vazna-keramika-7
3127-17

Вазна – керамика (34см)

159 ден

Вазна – керамика

Шифра: 3127-17 Категории: , , Ознаки: , , , ,

Опис на Производот

Вазна од керамика со сјајна глазура.

 

Димензии:

Висина 34 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна – керамика (34см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This