Вазна-Luxury (17см) – Порцелан

420 ден

Шифра: 0927-2Б Категории: , ,

Опис

Модерна црна вазна изработена од фин порцелан декорирана со златна боја во форма на епрувета вклопена во метален држач.

Димензии:
Висина: 17 см
Ширина: 10 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This