Вазна – Порцелан (15×6см)

80 ден

Елегантна мала порцеланска вазничка.

Шифра: А-6 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Прекрасна мала елегантна вазна од порцелан.

Димензии:
Висина 15 см
Дијаметар 6 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This