Велигденска корпа (15×14см)

150 ден

Плетена корпа за јајца

Нема на залиха

Опис

Велигденска корпа за јајца.

Димензии: 15x14x8 см

Додатни информации

Боја

Розева, Жолта

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×