Велигденски украс Јајце (сет 6)

70 ден

Сет велигденски украс јајце

Нема на залиха

Опис

Сет од велигденски украс јајце во различни бои. Сетот содржи 6 јајца.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×