Велигденски украс Јајце

Велигденски украс јајце

Во моментов производот го нема на залиха.

Опис

Велигденски украс јајце достапен во повеќе бои.

Димензии: 13×8см

Додатни информации

Боја

Жолта, Зелена, Портокалова

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×