Велигденски украс-керамика

255 ден

Керамички велигденски украс.

Нема на залиха

Опис

Керамички велигденски украс/чинија.

Димензии: 20×15см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×