Велигденски Украс Зајче (30×9см)

Велигденски украс со зајче.

Во моментов производот го нема на залиха.

Опис

Велигденски украс со зајче.

Достапно во 2 бои, цената е за еден примерок.

Димензии 30×9см

Додатни информации

Модел

Машко, Женско

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×