LO6992
LO6992LO6992LO6992LO6992LO6992LO6992

Весела Лубеница (22x13x13см)

335 ден

Играчка лубеница која свети и свири.

Опис на Производот

Играчка на батерии кое свети и свири.

Димензии: 22 x 13 x 13 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Весела Лубеница (22x13x13см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This