LO78215
LO78215-5LO78215-4LO78215-3LO78215-2LO78215LO78215-7LO78215-6

Весело Куче (20x18x13см) Повеќе бои

390 ден

Играчка куче кое се движи, свети и свири.

Исчисти

Опис на Производот

Играчка на батерии весело куче, кое се движи, свети и свири.

Димензии на пакувањето: 20x18x13см

Додатни информации

Боја

Розева, Зелена, Плава

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Весело Куче (20x18x13см) Повеќе бои”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest