Весело Куче (20x18x13см)

350 ден

Играчка куче кое се движи, свети и свири.

Опис

Играчка на батерии весело куче, кое се движи, свети и свири.

Димензии на пакувањето: 20x18x13см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Весело Куче (20x18x13см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This