lo7547
lo7547-6lo7547-3lo7547-4lo7547-5lo7547-2

Весело Куче (26x25x9см)

350 ден

Играчка куче кое се движи, свети и свири.

Опис на Производот

Играчка на батерии весело куче, кое се движи, свети и свири.

Димензии на пакувањето: 26x25x9см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Весело Куче (26x25x9см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This