Весело Слонче (21x12x11см)

375 ден

Играчка слонче која се движи, свети и свири.

Опис

Играчка на батерии весело слонче, кое се движи, свети и свири.

Димензии на пакувањето: 21 x 12 x 10.5 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Весело Слонче (21x12x11см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This