Букет од вештачко цвеќе – трендафили (Повеќе бои)

119 ден

Исчисти
Шифра: 3683-3 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Вештачки букет составен од 10 гранки од цветот трендафил, кој совршено ќе се вклопи во секоја Ваша декорација. Цветовите се достапни во повеќе различни бои.

Додатни информации

Боја

Розева, Бела, Црвена, Црвено-Жолта, Темно Розева, Жолта

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Букет од вештачко цвеќе – трендафили (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This