Букет од вештачко цвеќе – лале (Повеќе бои)

159 ден

Исчисти
Шифра: 23 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Вештачки букет лале со 16 гранки кој идеално ќе одговара за било која Ваша декорација. Достапен е во розева и лилјакова боја

Додатни информации

Боја

Розе, Лилјакова

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Букет од вештачко цвеќе – лале (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This