Букет од вештачко цвеќе – ружа со гипсофила (Повеќе бои)

139 ден

Исчисти
Шифра: 0341-7 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

12 гранки Вештачки ружи со гипсофила идеални за секаков вид декорација. Достапни во повеќе бои

Додатни информации

Боја

Црвено-Жолта, Лилјакова, Розева

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Букет од вештачко цвеќе – ружа со гипсофила (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This