Вештачко Цвеќе – Икебана (Школка)

230 ден

Украсно вештачко цвеќе во керамичка школка.

Шифра: ТЅ9131 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Прекрасно реалистично вештачко цвеќе во керамичка икебана во форма на школка.

Производот е многу квалитетно изработен, треба навистина да се втурите за да видите дека е вештачко.

Достапни се 3 различни модели, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме какво да ви пратиме (во зависност од достапноста), а доколку немате преференца ќе ви пратиме по случаен избор.

 

Димензии 12.5 x 5.5 x 13 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×