Вештачко Бонсаи

109 ден

Нема на залиха

Шифра: 8ТУН Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Украсно вештачко дрвце – Бонсаи

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вештачко Бонсаи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This