Вештачко Цвеќе – Икебана (повеќе бои)

Украсно реалистично вештачко цвеќе во икебана.

Во моментов производот го нема на залиха.

Шифра: 8001-К Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Прекрасно реалистично вештачко цвеќе во икебана.

Производот е многу квалитетно изработен, треба навистина да се втурите за да видите дека е вештачко.

Достапно во 3 бои.

Висина 12 см
Дијаметар 8 см

Додатни информации

Боја

Црвена, Виолетова, Жолта

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This