Вилушка – Профи (Инокс 18/10) 14см

59 ден

Метална вилушка на парче.

Опис

Метална вилушка Инокс 18/10 Профи на парче.

Може да се мијат во машина за садови без да бидат оштетени.

Дебелина: 2.5мм

Должина 14.5см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This