43 %
Заштеда 180 ден

Вилушки (сет 6)

240 ден

Сет од 6 големи вилушки.

Опис

Сет од 6 метални вилушки за ручавање.

Димензии: 20,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This