Виолина (54x22x8см)

750 ден

Функционална детска виолина.

Нема на залиха

Опис

Функционална детска виолина.

Идеален музички реквизит за будење на музикалноста кај детето и за прв контакт со инструментот.

Димензии: 54X22X8СМ

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Виолина (54x22x8см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This