25

Влошки за Мебел

75 ден

Нелизгави самолепливи влошки за заштита на вашиот мебел и под.

На залиха

Опис

Ова е одличен производ, со кој ќе си го заштитите и мебелот и подот.

Влошките се нелизгави, самолепливи и многу едноставни за апликација. Се што треба да ги избришете нозете на вашиот мебел и залепите.

Влошките ќе стојат фиксирани во годинитет што доаѓаат штитејќи го вашиот под и мебел.

А можеби најважната работа влошките доаѓаат во различни пакувања со различни димензии, а достапни се и цели плочки за да си ги сечете по потреба.

Пишете во забелешка кој модел да ви го пратиме, или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратен модел по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This