lo7377-4
lo7377lo7377-2lo7377-3lo7377-5lo7377-6lo7377-7lo7377-8lo7377-9

Воз – Локомотива на батерии (39x30x12см)

790 ден

Локомотива која свети, свири, вози и испушта пареа

Опис на Производот

Локомотива на батерии која свети, свири, вози и испушта пареа.

Димензии: 39x30x12см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Воз – Локомотива на батерии (39x30x12см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This