Воз – Локомотива на батерии – Happy Train (20х19х13см)

535 ден

Локомотива на батерии која вози, свети и свири

Нема на залиха

Опис

Локомотива на батерии која свети, вози и свири.

Димензии: 20х19х13см

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Воз – Локомотива на батерии – Happy Train (20х19х13см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This