30 %
Заштеда 200 ден

Воздушен Компресор (260PSI)

660 ден 460 ден

Практичен воздушен компресор, прекрасно стилизиран како автомобилска гума.

Опис

Ви го претставуваме овој ултра практичен Воздушен Компресор 260PSI DC12V со адаптер, копче за вклучување и мерач на притисок.

Ова е задолжителен производ за секој автомобил. Не дај боже да ви се дупне гума, само го приклучувате на местото на запаклката (DC12V) ја пумпате гумата и возите до најблискиот вулканизер. Ќе ви се исплати само со една употреба, ќе заштедите многу време, нерви и пари.

Воздушниот компресор е прекрасно стилизиран во форма на автомобилкса гума, со практичен дизајн во кој се вклопуваат сите додатоци, така да ќе ви заземе многу малку простор.

Покрај пневматиците на автомобилот може да помпате и топки, гуми на мотроцикли и велосипеди и душеци благодарение на додатоците.

 

Карактеристики и Спецификации:

 • 100% ново со Висок Квалитет
 • Идеален за надувување гуми, топки, предмети на надувување…
 • 260 PSI, ја инфлатира просечна автомобилска гума околу 5-6 минути (> 30 PSI)
 • Се напојува од запалката / DC 12V
 • Копче за вклучување – откако ќе се притисне, автоматски ќе работи со низок шум
 • Компактен и пренослив, лесен за употреба
 • Доаѓа со декоративен манометар
 • 3 адаптери за инфлатирање
 • PSI: 260  – Напон: DC12V.
 • Материјал: метал и пластика
 • Должина на кабелот: 3 m
 • Должина на воздушната цевка: 50 см
 • Димензии: 18 см х 18 см х 7 см
 • Боја: како што е прикажано на сликата

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×