Вреќа за Спиење

Високо квалитетна комбинирана вреќа за спиење.

Во моментов производот го нема на залиха.

Опис

Високо квалитетна вреќа за спиење изработена од квалитетни материјали

При изработката на оваа вреќа за спиење се користени исклучиво високо квалитетни материјали со што се овозможувајќи одлична изолација додека останува лесна и комотна.

Вреќата е достапна во две бои, Портокалова и Плава. Лесно се дипли и пакува во чантата која е вклучена во сетот.

Цената на една вреќа е 1995 денари.

Карактеристики:
Бренд: Shengyuan
Спецификација: (190+30)*75  [5°C~0°C] 3 seasons
Надворешен Материјал: 190T polyester T/C Cotton
Полнеж: Hollow Cotton
Нето тежина: 1.8 Кг

Димензии на 1 распостелена вреќа:
Вкупна должина со делот за глава 220 см
Ширина: 75 см
Должина без делот за глава 190 см
Должина на делот за глава 30 см

Димензии кога  е спакувана во чантата:
Дијаметар 21 см
Висина 37 см

Додатни информации

Модел

Плава, Портокалова, Двете со Попуст

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×