Вртелешка за над креветче – Musical Mobile Baby

1950 ден

Прекрасна музчка вртелешка за над креветче со плишени играчки.

Нема на залиха

Опис

Комбинирана вртелешка за над креветче со нетоксични плишени играчки. Се врти го занимава и заспива бебето, свири 20 прекрасни мелодии,  идеално спознавање на околината и заспивање.

Изработено од високо квалитетни хипоалергенски-нетоксични материјали 100% безбедно!

Уредот свири и има копче за регулирање на јачината на звукот, а вртливиот карузел на кој се закачени прекрасни плишани фигури на животни е идеален за занимавање на детето.

Играчките освен со карузелот може да се користат и како фигури за играње.

Покраш што го занимава и заспива детето, ова е одличен инструмент и за развој на имагинативноста и моторните функции, посебно видот, слухот и моториката.  

 

Работи на 2 AA батерии

Димензии на пакувањето: 45 x 38 x 10см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×