Вртлива Даска за Сервирање (35см)

990 ден

Ротирачка даска за сервирање од варено буково дрво.

Опис

Вртлива (ротирачка) дрвена даска за сервирање изработена од варено буково дрво.

Димензии:
Дијаметар 35 см
Дебелина 2 см
Висина 4.5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×