Врв за елка (17,5 см)

45 ден

Врв за елка во форма на ѕвезда.

Нема на залиха

Опис

Врв за елка во форма на ѕвезда.
Димензии: 17.5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This