Врв за елка (18,5 см)

65 ден

Врв за елка

Нема на залиха

Опис

Врв за елка во форма на ѕвезда.

Димензии: 18,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This