Врв за елка (19 см)

35 ден

Врв за елка.

Нема на залиха

Опис

Врв за елка во форма на ѕвезда.

Димензии: 19 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This