Врв за елка (20 см)

39 ден

Врв за елка во форма на ѕвезда.

Нема на залиха

Опис

Врв за елка во форма на ѕвезда.
Димензии: 20 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This