25 %
Заштеда 115 ден

Закачалка со Држач

345 ден

Иновативен организатор – Ѕидна закачалка со држач за ролни или крпи.

На залиха

Опис

Иновативен организатор ѕидна закачалка со држач за ролни или крпи со која конечно ќе ги подредите вашите реквизити, а воедно секогаш ќе ви се при рака.

Елегантен прекрасен и практичен дизајн, може да ја поставите на ѕидот во купатилото или кујната, на мебелот, на прозорците…

На петте закачалки може да ги закачите вашите кујнски аксесоари во кујната или реквизити за бањање во бајната.

Држачот за ролни или крпи е идеален за алуминиумска фолија, стреч фолија, хартија за печење, ролна хартија или крпи.

Едноставно кажано се ќе ви биде на едно место без да имате неред во вашите шкафови.

Закачалката ќе ја користите без проблем во годините што доаѓаат, изработена е од метал, што гарантира трајност.

Нема потреба за комплицирани монтажи. И најважната работа закачалката исклучително лесно се монтира, доаѓа со силиконски самолепливи држачи, кој само го залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепилото е исклучително силно и ќе држи без проблем товар до 5 кг, а и водоотпорно е.

Но, се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува. Се што треба да направите е да најдете соодветно место тепоставите онаму каде што ви одговара најмногу.

Едноставно кажано понекогаш се појавува производ, кој откога ќе започнете да го користете ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Ова е еден од тие производи, се сложувате нели?

ДИМЕНЗИИ:

 

 

Производот е достапен во 2 бои. Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка, или при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This