20 %
Заштеда 300 ден

Закачалка со Мермерно Постоље

1490 ден 1190 ден

Стабилна модерна закачалка со мермерно постоље.

Опис

Исклучително практична и стабилна метална закачалка со постоље од мермер.

Одлична комбинација на црна и темно кафеава боја со пониклувани делови, ќе се вклопи во секој ентериер, а ќе ја користите повторно и повторно.

Димензии:

  • Висина 180см
  • Дијаметар на мермерното постолје 38см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Закачалка со Мермерно Постоље”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This