26 %
Заштеда 390 ден
-zakacalka
555zakacalka1zakacalka2

Закачалка со мермерно постоље

1490 ден 1100 ден

Стабилна закачалка со мермерно постоље.

Нема на залиха

Опис на Производот

Практична и стабилна метална закачалка со постоље од мермер.

 

Димензии:

  • Висина 180см
  • Дијаметар на мермерното постолје 38см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Закачалка со мермерно постоље”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This