Закачалка за Ќеси (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: JT-22-П Категорија:

Опис

Колку често се нервирате бидејќи не можете да си ги фиксирате ќесите од шопингот во вашиот автомобил?

Еве идеално решение:  Исклучително практичен држач-закачалка со две куки кој се поставува на вашето автомобилско седиште.

Нема повеќе шуткање и собирање на продуктите од шопингот, едноставно си ги закачувате, и си возите на раат без грижи.

Прекрасен производ кој ќе го користите повторно и повторно…

Производот е изработен од ПВЦ во комбинација со метал, и издржува тежина до 5кг.

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×