25

Закачалка за Облека

45 ден

Иновативна, комбинирана, расклоплива пластична закачалка за облека.

Нема на залиха

Опис

Ви ја претставуваме новата иновативна, комбинирана, расклоплива пластична закачалка за облека.

Отсега облеката ќе ви биде организирана како под конец, и нема да се мислите каков тип закачалка за кој тип облека да користите.

Благодарение на иновативниот комбиниран приспособлив дизајн, закачаката може да ја користите на различен начив во зависност облеката и потребите.

Исклучително е лесна за користење и собирањето и склопувањето на закачалката се врши за секунда, две.

А кога не ја користите склопена зазема многу малку простор идеално за складирање и транспорт.

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за една закачалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This