20 %
Заштеда 20 ден

Закачалки за Ќеси (сет2)

100 ден 80 ден

Ултра практичен сет од две закачалки држење ќеси на седиштата во вашиот автомобил.

Опис

Колку често се нервирате бидејќи не можете да си ги фиксирате ќесите од шопингот во вашиот автомобил?

Еве идеално решение:  Исклучително практичен сет од 2 држачи-закачалки кои се поставуваат на вашето автомобилско седиште.

Нема повеќе шуткање и собирање на продуктите од шопингот, едноставно си ги закачувате, и си возите на раат без грижи.

Прекрасен производ кој ќе го користите повторно и повторно…

Закачалките се изработени од флекси пластика и издржуваат тежина до 1500г.

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×