25 %
Заштеда 50 ден

Закачалки за Врата

200 ден 150 ден

Искористете го слободниот простор на вашата врата и претворете го во прикладна закачалка.

Опис

Со оваа иновативна закачка ќе го искоритите слободниот простор на вашата врата и ќе може да го користите за закачување на вашата облека и реквизити.

Закачалката е прилагодлива се закачува и на горниот и на долниот дел, и благодарение на стегачите може одлично да ја фиксирате, погодна е за врата со висина до два метри. Долж главната лента поставени се дури 7 закачалки кои може да ги користите за различни намени.

На една врата може да закачите и повеќе закачалки во зависност од потребата.

Карактеристики и Погодности:

  • 100% нови и квалитетни
  • Го максимизира и организира просторот за складирањеи закачување
  • Облеката секогаш ќе биде подредена на дофат без да се гужва
  • Иделано и за помали станови, гарсоњери, студенти, итн…
  • Секоја закачалка има 7 закачалки и издржува до 4 Кг
  • Главната лента се прилагодува и лесно фиксира на вратата.

 

Должина 2 метри (прилагодливо)

Закачалката е достапна во 3 бои. Доколку имате преференца за боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор. Цената е за еден примерок

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×