Здела – Порцелан (16см)

90 ден

Мултипрактична порцеланска здела со елегантна рељефна декорација

Нема на залиха

Опис

Порцеланска здела за сервирање со прекрасна елегантна рељефна декорација.

Празник за очи за секоја трпеза.

Димензии:
Ø 16 см, ↑ 6 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This